Filmové premiéry / 16. červen /

15. června 2011 v 10:13 | greg7475 |  Movie Premieres
PRINC A PRUĎAS / Your Highness /

USA 2011

Režie: David Gordon Green

Hrají: Zooey Deschanel, Natalie Portman, James Franco, Danny R. McBride, Damian Lewis, Toby Jones, Charles Dance, Justin Theroux, Brian Steele

"Princ Thadeous (Danny R. McBride) se ze všeho nejlíp umí povalovat a závidět bratrovi, princi Fabiousovi (James Franco) jeho proslulost a sličnou dívku Belladonnu (Zooey Deschanel), kterou si přivezl z poslední výpravy, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se na scéně čaroděj Leezar (Justin Theroux), jenž se Belladonny zmocní a unese ji na svůj hrad. Aby žalem zlomený ženich nebyl na její záchranu sám, vnutí mu otec král jako doprovod mladšího bratra. Jenže Thadeous ještě nikdy v životě na žádné hrdinské výpravě nebyl, a tak neví, jak se například jedná s kouzelníkem pod vlivem, vícehlavou saní nebo krásnou, leč permanentně naštvanou a nebezpečnou lučištnicí Isabel (Natalie Portman). Navzdory mnoha nebezpečenstvím a život ohrožujícím situacím princové krok za krokem postupují vstříc Belladonnině záchraně. A divák, místo toho aby jim zuřivě držel pěsti, se baví nad jejich i na středověk velmi nekorektním slovníkem a absurdními situacemi, do kterých se se snad ještě žádní filmoví rytíři nikdy nedostali..."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CindyWhitfield27 | E-mail | Web | 15. října 2011 v 23:30 | Reagovat

Some time ago, I really needed to buy a car for my business but I didn't have enough money and couldn't order something. Thank goodness my sister proposed to get the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a> at trustworthy creditors. So, I acted that and was happy with my financial loan.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama