VENDETA: Hvězdně obsazený český thriller se začal natáčet

16. března 2011 v 16:54 | greg7475 |  Movie News
Právě toto pondělí se začal natáčet nový český thriller VENDETA. Z prvních kusých informací je ale zřejmé, že půjde o kvalitní český film, který by mohl útočit hned na několik filmových ocenění. Více čtěte v tomto článku.
Film se totiž natáčí pod producentským vedením Vratislava Šlajera, který si mimochodem odnesl letos Českého lva za další skvělý thriller Pouta. Scénář k filmu napsal a za "odměnu" dostal i možnost film režírovat Miroslav Ondruš, pro něhož to bude první celovečerní film. Není asi náhoda, že právě Ondruš se u filmu Pouta objevil jako asistent režie. Ale i na dalších postech tvůrčího týmu najdeme známá jména - Martin Štrba jako kameraman, Marek Opatrný se postará o střih a hudbu si vezme na starost Petr Ostrouchov.

Jako dva hlavní hrdinové si pak ve filmu zahrají Ondřej Vetchý a Oldřich Kaiser, sekundovat jim pak budou známí Igor Chmela, Marek Taclík a mladí Ondřej Havel, Daniel Novák, Václav Vostárek a Lucie Šteflová nebo také Leoš Noha. O co ve filmu půjde, zatím není jasné. "Vše se točí kolem pomsty, která proti sobě postaví dva muže a do jejichž střetu jsou vtaženi i dva policisté," naznačil sám režisér. Do českých kin by se film měl dostat na konci roku 2011.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama