TIP MUSIC & MOVIE: Matt Damon bojuje proti osudu

6. března 2011 v 22:07 | greg7475 |  Others
Už tento čtvrtek se do českých kin dostal nový film podle povídky Philipa K. Dicka - Správci osudu. My jsme na něj byly v kině, a tak si teď můžete přečíst krátké shrnutí našich pocitů a názorů.
Sci-fi drama Správci osudu se mělo námětem i obsazením řadit k nejzajímavějším filmům první poloviny roku 2011. A povedlo se mu to? Ano, sice ne na sto procent, ale rozhodně se jedná o povedený film. A stoprocentní spokojenost se nedostavila asi jenom kvůli tomu, že byl před filmem představen neuvěřitelně povedený trailer. Ale jo, scénář je velmi dobře napsaný, režisér filmu George Nolfi ho skvěle zvládá, takže se film nezvrhne v nějaký neuvěřitelný sci-fi výmysl - divák by i mohl věřit, že co je ve filmu, je i ve skutečnosti. Ani padnoucí hudba Thomase Newmana není vůbec k zahození. Jediné, co bych filmu osobně vytknul je to, že bych čekal o něco překvapivější závěr (ve filmu byl konec výborný, ale přece jenom bych čekal o něco víc).

A co představitelé hlavních i vedlejších rolí? Výborné výkony hlavně ze strany skvělých herců Matta Damona (ten snad ani špatně hrát neumí) a Terrence Stampa. Ani Emily Blunt nehraje špatně a hlavně se na ni moc pěkně dívá.

Konečný vedikt: Správci osudu je výborně zahraný i natočený film, zápletka jde přímočaře ke konci, který ale mohl být o něco velkolepější.

Naše hodnocení: greg7475 - 85%; toy79 - 90%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama