TIP MUSIC & MOVIE: Zelený superhrdina bojuje proti zločinu zločinem

21. ledna 2011 v 20:29 | greg7475 |  Others
Akční film Zelený sršeň měl sice premiéru už minulý týden, ale my jsme se na něj vypravili až tento týden. Jaké jsou naše dojmy z filmu, si můžete přečíst v následujícím článku.

"I was born in Shanghai. You know Shanghai? - Yeah, I love Japan."
Green Hornet
Akční film Zelený sršeň nenabídne divákovi důvod k zamyšlení nad závažnými problémy (možná s výjimkou vysoké kriminality), ale na stříbrném podnose mu předloží velké množství akce, přestřelek a automobilových honiček, při kterých opravdu nejde jen o rychlost… Ve filmu ale nejde jen o prvoplánovou akci, divák si v něm najde i spoustu humoru a vtipných hlášek. Zápletka filmu je hodně tradiční (setkání - hádka - usmíření - vítězství), ale to tady zrovna není moc důležité. Hlavní je, že se divák nemusí ani na chvíli nudit - film mu to jednoduše nedovolí. A přehlídka historických i moderních sporťáku - ta je dechberoucí.

"You brought a gas mask? - Of course I brought a gas mask! - Why only for yourself?"

Ani herecké výkony nezaostávají svou kvalitou za celkovou kvalitou filmu. Seth Rogen se ujal role mírně bohémského a netradičního superhrdiny se ctí, daleko více se nám ale líbil Jay Chou jako nezničitelný Kato. Všechny klaďasy ale s lehkostí sobě vlastní překonal dokonalý Christoph Waltz, který dokázal, že umí zahrát i lehce parodickou roli ruského šéfa podsvětí. A jeho "kostým" s kyslíkovou maskou je téměř geniální.

Konečný verdikt: Kdo chce akci, má ji mít. Neskutečně velké množství jí dostane ve filmu Zelený sršeň...

Naše hodnocení: greg7475 - 85%; toy79 - 80%
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Paulina | Web | 21. ledna 2011 v 20:37 | Reagovat

Na tu přehlídku sporťáků se těším nejvíc. :D Co jsem měla možnost vidět v traileru .... ááá ty kousky byly fakt luxusní.... Jinak moc pěkná recenze 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama