Prosinec 2010

PF 2011

31. prosince 2010 v 18:22 | greg7475 |  Others
PF 2011
Rok 2010 se nachýlil ke svému konci, a tak bychom Vám rádi popřáli krásné a pohodové prožití roku následujícího - roku 2011. Ať se Vám splní vše, co si přejete, ať rok prožijete v pohodě, a ať Vaše úspěchy převažují nad několika málo neúspěchy.

Konec roku si ještě můžete zpříjemnit krátkou ukázkou ze seriálu Teorie velkého třesku, ve které uvidíte, jak tráví konec roku Leonard, Sheldon, Howard, Raji a Penny. Zajímavé!


BON JOVI: Nejúspěšnější koncertní kapela

30. prosince 2010 v 18:10 | toy79 |  Music News
Nebo alespoň nejúspěšnější, co se týká vydělaných peněz během koncertních turné. I když to zní zvláštně, protože poslední deska skupiny nebyla zrovna peckou, lidé na koncerty Bon Jovi stále chodí.
bon_jovi
Skupina vyhrála anketu Nejvýdělečnější koncertní show roku 2010 s celkovým výdělkem 201 milionů dolarů. Předstihla tak rockové legendy AC/DC i U2, které vydělaly 177 milionů dolarů, respektive 160 milionů dolarů.

Pokud se Vám to zdá nemožné, můžete se přesvědčit na vlastní oči i uši. Nabízíme záznam písně Living On A Prayer, ve které se objevila i Rihanna. Tak posuďte sami, jestli si to zaslouží.


GEMMA ARTERTON si zahraje v životopisném snímku

28. prosince 2010 v 23:08 | greg7475 |  Movie News
V současnosti čím dál tím populárnější britská herečka GEMMA ARTERTON byla oficiálně potvrzena do role v životopisném snímku o Robertu Capovi.
Gemma Arterton
"Láska, válka a fotografie poznamela životní vztah mezi válečným fotografem Robertem Capou (Andrew Garfield) a Gerdou Taro (Gemma Arterton), který oba prožili v době španělské občanské války. Byli mladí, proti fašismu, vypadali moc dobře a to se puritánské spolenosti moc nelíbilo. V životě dosáhli všeho a taky museli všechno riskovat..."

Do hlavních rolí by tak měli být obsazeni dva mladí herci, které zřejmě čeká slibná filmová kariéra. Andrew Garfield si nedávno zahrál ve filmech The Social Network nebo Never Let Me Go a také si zahraje hlavní roli v novém Spider-manovi. Gemma Arterton pak v tomto roce zazářila v Princi z Persie: Písky času nebo si zahrála také ve filmech Souboj titánů nebo Tamara Drewe.

Snímek Capa bude režírovat slavný režisér Michael Mann, režisér snímků jako Poslední mohykán, Collateral nebo Veřejní nepřátelé.

Noví TŘI MUŠKETÝŘI: První oficiální fotka

27. prosince 2010 v 18:58 | greg7475 |  Movie News
Příští rok se do českých i světových kin dostane nové zpracování legendární knihy Alexandra Dumase TŘI MUŠKETÝŘI. Před časem jste si mohli prohlédnout první plakát, dnes Vám k filmu nabízíme i první oficiální fotku.
tri_musketyri
"Mladý D'Artagnan (Logan Lerman) a jeho tři věrní přátelé Atos, Portos a Aramis (Matthew MacFadyen, Ray Stevenson a Luke Evans) se opět musí spojit a zastavit krásnou dvojitou agentku mylady De Winter (Milla Jovovich), která se chystá převzít francouzský trůn a uvrhnout Evropu do války."

Kromě zmíněných herců se vefilmu objeví také Christoph Waltz, Juno Temple nebo Orlando Bloom. Snímek režíruje ostřílený režisér Paul W.S. Anderson (Resident Evil) a scénář k němu napsal podle knižní předlohy Alexandera Dumase Andrew Davies. Česká premiéra nového filmu o legendárních ochráních francouzského krále je zatím stanovena na 13. říjen 2011, slovenská pak na 21. duben 2011.
Tři mušketýři

Šťastné a veselé

23. prosince 2010 v 20:06 | greg7475 |  Others
Happy Christmas
Společně se Sheldonem Cooperem bychom Vám chtěli popřát šťastné, veselé a hlavně pohodové prožití Vánočních svátků a také ať se Vám splní všechna Vaše přání a sny, a ať prožijete svátky v co největší pohodě.
  
 A nakonec ještě jedna písnička - Merry Christmas Darling v podání hrdinů seriálu Glee.


Filmové premiéry / 23. prosinec /

22. prosince 2010 v 21:15 | greg7475 |  Movie Premieres
FOTŘI JSOU LOTŘI / The Little Fockers /

USA 2010

Režie: Paul Weitz

Hrají: Robert De Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Dustin Hoffman, Barbra Streisand, Blythe Danner, Teri Polo, Jessica Alba, Laura Dern, Kevin Hart, Daisy Tahan, Colin Baiocchi, Thomas McCarthy

"Nejhorší věcí v životě Grega Jebala (Ben Stiller) je jeho tchán Jack Byrnes (Robert De Niro). Na to si už za tu dobu, co žije s dcerou bývalého elitního agenta tajných služeb stačil zvyknout. Vztah vzájemně trpěné tolerance přežil fázi seznamování, svatebních příprav, dokonce i vzájemného setkání rodičů Grega a jeho ženy Pam. Greg se chce konečně stát neformální hlavou rodinného klanu, čemuž se Jack pochopitelně zuby nehty brání. U Jebalů právě zaťukala na dveře krize středního věku. Greg už přišel na to, že povolání zdravotního bratra není to, co by z něj v očích jeho pětiletých dvojčat dělalo hvězdu, a hlavně nevydělává tolik, kolik by jeho rodina potřebovala. Práci hledá v jedné farmaceutické firmě, o což se začne zajímat tchán. Mezitím slaví dvojčata páté narozeniny a na oslavu dorazí i Kevin, Pamin dávný přítel. V nepříjemné atmosféře se Greg rozhodne ukázat, že je pravá hlava rodiny, ale cesty, které zvolí, nebudou příliš dobré..."


HANNA a první oficiální trailer

21. prosince 2010 v 17:19 | greg7475 |  Movie News
Režisér Joe Wright natočil už několik kritiky uznávaných filmů, za všechny lze jmenovathlavně dramata Pýcha a Předsudek, Sólista nebo Pokání. V roce 2011 se do českých i světových kin dostane jeho nový snímek HANNA a zřejmě se opět máme na co těšit.
Hanna
"Film Hanna vypráví příběh čtrnáctileté dívky Hanny (Saoirse Ronan), kterou její otec a bývalý agent CIA Erik Hellerem (Eric Bana) vychovával v hlubokých lesích uprostřed mrazivého Finska. Její výchova a výcvik jsou jedno a to samé, všechno vedlo k jedinému cíli: udělat z ní perfektního zabijáka. Rozhodujícím momentem v jejím dospívání je těžká zkouška - Hanna, kterou poslal do světa na misi její otec, cestuje tajně po Evropě a uniká agentům, které na ní nasadila nemilosrdná agentka zpravodajské služby Marissa Wiegler (Cate Blanchett), která má ale i svá vlastní tajemství. Jak se Hanna blíží ke svému konečnému cíli, čelí překvapivému odhalení o své vlastní existenci a nečekaným otázkám ohledně své lidskosti..."

V dalších rolích se mimo jiné představí i Olivia Williams, Michelle Dockery, Tom Hollander, Cyron Bjørn Melville nebo Jessica Barden. Scénář k filmu napsala trojice David Farr, Joe Penhall, Seth Lochhead a také sám režisér filmu Joe Wright. Do amerických kin vstoupí filmu 8. dubna 2011, do našich 28. dubna 2011 a na Slovensku se začne promítat až 5. května 2011.

Za zmínku stojí i to, že se na scénáři původně podílel i Danny Boyle (společně se Sethem Lochheadem), ale nakonec chystaný projekt opustil. Teď už se podívejte na slíbený trailer.

HANNA - Oficiální trailer #1


WATER FOR ELEPHANTS: První trailer

20. prosince 2010 v 16:37 | greg7475 |  Movie News
V polovině května příštího roku se do českých kin dostane nové americké drama WATER FOR ELEPHANTS s neskutečně hvězdným obsazením. Před několika dny k němu vyšel první trailer i plakát, které Vám teď s malým zpožděním přinášíme.
Water for Elephants
"Jacob Jankowski (Robert Pattinson) se náhodně po smrti svých rodičů dostane do cirkusu, kde nastoupí na místo veterináře. Hned první den se zakouká do krásné akrobatky Marleny (Reese Whiterspoon), jež je ale provdaná za ředitele zvěřince Augusta (Christoph Waltz). Po počátečných dnech, kdy Jacob považuje Augusta za milého hodného a nápomocného člověka, přijde na to, že vůbec není dokonalý a že Marlena s ním má někdy dost obtížný život..."

Kromě těchto tří hvězdných herců se budeme moct těšit i na Hala Holbrooka, Jamese Fraina, Paula Schneidera a mnoho dalších. Film režíroval Francis Lawrence (Já, legenda) a scénář k němu napsal Richard LeGravenese podle knižní předlohy Sary Greun. Americkou premiéru si film odbyde už 15. ledna 2011, k nám dorazí o měsíc později - 19. května 2011.

WATER FOR ELEPHANTS - Trailer #1


Plakát k filmu najdete v celém článku.

TIP MUSIC & MOVIE: Audiovizuální bomba roku

20. prosince 2010 v 15:06 | greg7475 |  Others
Minulý týden ve čtvrtek měl v českých kinech nový sci-fi film TRON: Legacy. My jsme se na něj vydali a jak se nám líbil, si můžete přečíst v naší krátké recenzi.
TRON: Legacy
TRON: Legacy je vlastně volným pokračováním filmu Tron z roku 1982, ale pravdou je, že první film k pochopení děje nového filmu není vůbec potřeba. Scénář nového filmu je napsaný slušně, i když některé dialogy působí občas stroze a suše. O to ale ve filmu moc nejde, pro nás byl nejdůležitější úžasný audiovizuální zážitek, který film stoprocentně nabízí. Určitě to bude chtít minimálně ještě jedno zhlédnutí jen k tomu, aby se divák mohl koncentrovat na prostředí, ve kterém se film odehrává. S ním si tvůrci opravdu vyhráli a je to vidět. Dalším kladem filmu je pak beze sporu úžasný soundtrack skupiny Daft Punk, instrumentální hudba sice trochu připomínala Inception, ale povedla se také.

Herecké výkony hlavních představitelů už jen podtrhly výborný filmový zážitek. Jeff Bridges ukázal, že je právem držitel Oscara, a dvojroli Kevina Flynna a Clua zvládl skvěle. Nezaostávala za ním ani dvojice mladých herců - Garrett Hedlund a Olivia Wilde. Podle nás ale nejlépe pojal svou roli Michael Sheen jako odpudivý až slizký Zuse.

Konečný verdikt: TRON: Legacy rozhodně není vrchol poctivého filmařského řemesla, nabízí spoustu filmových kliše, ale působení na divákovi smysly zvládá na 100 procent (a možná i na víc).

Naše hodnocení: greg7475 - 90%; toy79 - 97%

Filmové premiéry / 16. prosinec /

18. prosince 2010 v 16:37 | greg7475 |  Movie Premieres
TRON: LEGACY / TRON: Legacy /
..::TIP MUSIC & MOVIE::..

USA 2010

Režie: Joseph Kosinski

Hrají: Garrett Hedlund, Jeff Bridges, Olivia Wilde, Yaya DaCosta, Michael Sheen, Bruce Boxleitner, Serinda Swan, Beau Garrett, Thomas Bangalter

"Sama Flynna (Garrett Hedlund), 27letého rebela pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina (Jeff Bridges), muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce video her. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády - signál, který mohl být jenom od jeho otce - zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra (Olivia Wilde), se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt, cestují po vizuálně fantastickém cyber vesmíru - vesmíru, který stvořil sám Kevin, a který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk..."


Nominace na Zlaté glóby odtajněny

15. prosince 2010 v 13:20 | greg7475 |  Movie News
Včera byly oficiálně vyhlášeny nominace na zřejmě druhé nejprestižnější filmové ceny - ZLATÉ GLÓBY - někdy také ozančované jako předzvěst na Oscarové nominace.
Zlatý glóbus
Nejvíce nominací si celkem očekávaně odnesly dva filmy - The King's Speech a The Social Network - a to rovnou šest nominací. Z televizní tvorby se nejvíce prosadil populární americký hudební seriál Glee, který si odnesl pět nominací. Docela ppřekvapivě pak nebodovaly kritikou oceňované filmy 127 Hours nebo The Town. Z jednotlivců zazářil Johnny Depp, který si odnesl dvě nominace, a to za filmy The Tourist a Alenka v říši divů.

Do halvbí kategorie - film roku - se kromě výše uvedených úspěšných filmů dostali i Inception, The Fighter a Black Swan. Kompletní nominace v hlavních kategoriích najdete v celém článku.

A co Vy? Jste s nominacemi spokojeni? Myslíte si, že podobně dopadnou i nominace na Oscary? Své názory můžete psát do komentářů pod článkem.

PIRATES OF THE CARIBBEAN: ON A STRANGER TIDES a první trailer

15. prosince 2010 v 12:51 | greg7475 |  Movie News
Všichni fanoušci filmové série PIRÁTI Z KARIBIKU už nedočkavě čekali na první trailer k čtvrtému filmu ze série. Ten má podtitul ON STRANGER TIDES a my Vám k němu dnes nabízíme první oficiální trailer.
Pirates of the Caribbean: On Stanger Tides
"V akčním snímku plném pravdy, zrady, mládí a smrti se kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) vydá na cestu křížem krážem s Angelicou, ženou ze své minulosti (Penelope Cruz) a neví, jestli je to jeho láska nebo pouhá podvodnice, která ho chce jen využít, aby našla Fontánu věčného mládí. Když ho pak začne stíhat i loďstvo královny Anny a lodě hrozivého kapitána Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá uvnitř neuvěřitelného dobrodružství, ve kterém neví, koho se má bát víc - jestli Černovouse nebo ženy ze své minulosti..."

Kromě těch tří hlavních postav se ve filmu opět objeví i Geoffrey Rush jako kapitán Barbossa a Kevin McNally jako Gibbs, ale také nově Richard Griffiths jako král Jiří II. nebo Gemma Ward jako Tamara. Třetí pokračování populárních pirátských příběhů režíroval Rob Marshall (Chicago, Gejša), scénář k němu napsali Ted Elliott a Terry Rossio pod producentským vedením Jerryho Bruckheimera. V českých kinech se na nový film můžete těšit už od 19. května 2011, v britských pak o den dříve a v amerických zase o den později.

PIRATES OF THE CARIBBEAN: ON STRANGER TIDES - Oficiální trailer #1


RANGO nabízí nový trailer

15. prosince 2010 v 12:11 | greg7475 |  Movie News
Nový animovaný western od režiséra Pirátů z Karibiku - RANGO - nabízí další nový trailer. Tentokrát má ale přes dvě a půl minuty, takže se z něho dozvíte zase spoustu nových věcí.
Rango
"Film vypráví těžko uvěřitelný příběh neuvěřitelného chameleóna Ranga (Johnny Depp), který na svých cestách po Divokém západě zažije nejen spoustu dobrodružství a nebezpečí, ale potká i několik nových přátel, stane se novým šerifem a pozná, že právě přátelé a vzájemná důvěra jsou na světě velmi důležití pro to, aby se mohli postavit zlu..."

Do dalších rolí ve filmu obsadil režisé Gore Verbinski také Billy Nighyho, Abigail Breslin, Islu Fischer, Raye Winstona, Alfreda Molinu nebo Harryho Deana Stentona. Scénář napsal John Logan podle námětu Gore Verbinskiho a Jamese Warda Byrkita. Americká a britská premiéra filmu je 4. března 2011, do České republiky a na Slovensko dorazí film další týden - 10. března 2011.

RANGO - Trailer #3


TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON a premiérový trailer

14. prosince 2010 v 18:07 | greg7475 |  Movie News
Po úspěchu prvního a daleko menším úspěchu druhého dílu se blíží premiréa třetího dílu populární sci-fi TRANSFORMERS. Třetí film nese podtitul Dark of the Moon a my Vám k němu dnes přinášíme premiérový trailer.
Transformers
"Když má Sam Witwicky (Shia LaBeouf) konečně pocit, že už se mu blýská na lepší časy, pravé problémy teprve začínají. Decepticoni se vracejí, aby si vyřídili účty s planetou Zemí. Je opět na Autobotech, aby je zničili a zachránili konečně svět. Ale nebude to tak snadné, nepřátelé jsou mnohem silnější než kdy byli...."

Kromě Shii v hlavní roli uvidíte také Tyrese Gibsona, Joshe Duhamela, Johna Malkoviche a nově také Rosie Huntington-Whiteley v roli Carly, která nahradí postavu Mikaely, kterou hrála Megan Fox. Snímek natočil opět režisér Michael Bay podle scénáře Ehrena Krugera v produkci hvězdného Stevena Spielberga. Česká a slovenská premiéra filmu je už 30. června 2011, v USA se pak diváci dočkají až o den později - 1. července 2011.

TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON - Trailer #1


Filmové premiéry / 9. prosinec /

8. prosince 2010 v 21:22 | greg7475 |  Movie Premieres
LETOPISY NARNIE: PLAVBA JITŘNÍHO POUTNÍKA / Chronicles of Narnia: Voyage of the Dawn Treader /

VB 2010

Režie: Michael Apted

Hrají: Ben Barnes, Skandar Keynes, Georgie Henley, Will Poulter, Peter Dinklage, Liam Neeson, Bill Nighy, Gary Sweet, Bruce Spence, Neil Young, William Moseley, Anna Popplewell, Tilda Swinton, Laura Brent

"Edmund a Lucinka, dvě nejmladší z dětí Pevensieových tráví prázdniny u svých příbuzných společně se svým nesnesitelným bratrancem Eustacem. Často tu vzpomínají na Narnii a na dobrodužství, které tam zažili, když jednoho dne z ničeho nic ožije obraz lodi, který visí v Lucinčině pokoji a oni se skrz něj dostávají zpátky do Narnie. Bohužel i s bratrancem Eustacem. Z moře, kam se pomocí obrazu přenesly, je zachraňuje král Kaspian desátý, kterému děti v předchozím díle, společně se sourozenci Petrem a Zuzanou, pomohly ke královskému trůnu. Nyní se mladý král na své lodi s podivným názvem Jitřní Poutník vydává splnit svou přísahu a najít sedm ztracených lordů z Narnie, kteří se kdysi dávno ztratili během nebezpečné výpravy. Pevensieovi si samozřejmě takové dobrodružství nemohou nechat ujít, jsou štastni, že jsou zpět v kouzelném království a tak opět stanou po Kaspianově boku a plují s ním podél nebezpečných ostrovů, ale také přátelskými vodami a všude zažívají veliká dobrodužství. Na konci své cesty stanou až na samém konci světa…"


Duffy úspěch nezopakovala, příjemnému retru chybějí hity

7. prosince 2010 v 16:40 | greg7475 |  Music News
Asi nejpopulárnější velšská zpěvačka současnosti - DUFFY - vydala na konci listopadu 2010 své druhé řadové album, které pojmenovala Endlessly. Jak ho ale vidí hudební recenzent MF DNES Honza Vedral, si můžete přečíst v následujícím článku.
Endlessly
Novinku velšské soulové divy Duffy asi nejlépe ilustruje praskání a šumění, které pod melodií titulní písničky Endlessly dotváří dojem, že Duffy posloucháte ze starého, zaprášeného vinylu. Na své druhé desce zpěvačka navazuje na Grammy ověnčené Rockferry nepřekvapivě, dokonce se dá říct, že trochu ošuntěle. Stejně jako britská retro soulová vlna už nějaký čas nestoupá, ale spíš klouže dolů.

PIRATES OF THE CARIBBEAN: ON STRANGER TIDES a exkluzivní záběry z natáčení

7. prosince 2010 v 16:28 | greg7475 |  Movie News
Čtvrtý díl kasovní filmoví série PIRÁTI Z KARIBIKU s podtitulem ON STRANGER TIDES se nezadržitelně blíží do českých i světových kin. V magazínu Entertainment Tonight se včera objevila exkluzivní video ze zákulisí natáčení a Vy se teď na něho můžete podívat i u nás.
Piráti z Karibiku
"V akčním snímku plném pravdy, zrady, mládí a smrti se kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) vydá na cestu křížem krážem s Angelicou, ženou ze své minulosti (Penelope Cruz) a neví, jestli je to jeho láska nebo pouhá podvodnice, která ho chce jen využít, aby našla Fontánu věčného mládí. Když ho pak začne stíhat i loďstvo královny Anny a lodě hrozivého kapitána Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá uvnitř neuvěřitelného dobrodružství, ve kterém neví, koho se má bát víc - jestli Černovouse nebo ženy ze své minulosti..."

Kromě těch tří hlavních postav se ve filmu opět objeví i Geoffrey Rush jako kapitán Barbossa a Kevin McNally jako Gibbs, ale také nově Richard Griffiths jako král Jiří II. nebo Gemma Ward jako Tamara. Třetí pokračování populárních pirátských příběhů režíroval Rob Marshall (Chicago, Gejša), scénář k němu napsali Ted Elliott a Terry Rossio pod producentským vedením Jerryho Bruckheimera. V českých kinech se na nový film můžete těšit už od 19. května 2011.

PIRATES OF CARIBBEAN: ON STRANGER TIDES - Behind the Scenes


GRAMMY: Nominace ovládl rapper Eminem

2. prosince 2010 v 20:31 | greg7475 |  Music News
Dnes v noci byly vyhlášeny nominace na zřejmě nejprestižnější světové hudební ceny GRAMMY AWARDS. Nominace ovládl americký rapper EMINEM, který získal rovnou 10 nominací, hned za ní se pak "umístili" Lady Gaga a skupina Lady Antebellum, kteří získali 6 nominací.
Grammy
Eminem ovládl nominace hlavně díky společnému duetu se zpěvačkou Rihannou Love the Way You Lie a své poseldní desce Recovery. Nominace pak získal v kategoriích Nejlepší píseň nebo Nejlepší album roku. Při nominacích zabodovala také u nás docela neznámá americká country skupina Lady Antebellum, která za své poslední album Need You Now získala 6 nominací. Stejný počet získala i zpěvačka Lady Gaga.

Můžete se podívat také na kompletní nominace ve všech 109 kategoriích. Slavnostní ceremoniál se bude konat 13. února 2010 v losangeleské Staples Centre.

Předávání Oscarů uvedou anne Hathaway a James Franco

2. prosince 2010 v 19:18 | greg7475 |  Movie News
Předávání Oscarů se opět přiblížilo a tak už byla zveřejněna jména moderátorů hlavního slavnostního večera. Stala se jím dvojice herců - Anne Hathaway a James Franco - což znamená, že se staly nejmaldším moderátorským párem v historii.
Anne Hathaway a James Franco
Rozhodnutí producentů televizního přenosu Bruce Cohena a Dona Mischera je pro mnohé hodně překvapivé. Stanou se nejmladším moderátorským duem v historii a sokonce budou i dohromady mladší než jeden z moderátorů minulého ročníku - Steve Martin. Navíc i výběr dvojice muž - žena není pro oscarový večer příliš typický. V historii předávání cen to bude teprve potřetí, co budou moderátoři zastupovat opačná pohlaví. Naposledy tomu tak bylo v roce 1957, kdy slavnostní akcí provázeli Jerry Lewis a Celeste Holm.

Anne Hathaway se také stane vůbec nejmladší moderátorkou Oscarů vůbec. Slavnostní předávání už 83. výročních cen americké Akademie filmového umění se bude konat už 27. února 2011 v Los Angeles a bude ho živě přenášet stanice ABC.

I AM NUMBER FOUR: Info a nový plakát

2. prosince 2010 v 18:42 | greg7475 |  Movie News
Americký režisér D. J. Caruso je znám svými hodně akčními snímky, za všechny lze jmenovat třeba Oko dravce nebo Zloděj životů. Na rok 2011 nachystal nový film - akční sci-fi I AM NUMBER FOUR a my Vám k němu dnes přinášíme nový plakát.
I Am Number Four
"Z dálného vesmíru přichází na planetu Zemi devět mimozemských bytostí. Jsou poslední svého druhu a na planetě Zemi se snaží ukrýt před nepřátelskou rasou Mogadorianů, která zničila jejich domovskou planetu a nyní chce vyhubit i zbytek jejich rasy. Mimozemšťané se vzhledem podobají lidem, ale narozdíl od nich mají jisté speciální schopnosti. Každé z devíti bytostí bylo přiřazeno číslo od jedné do devíti a existuje závazné pravidlo, že bytosti musí být zabity vzestupně. První tři jsou už mrtvé, teď je na řadě Číslo čtyři (Alex Pettyfer)..."

v dalších rolích uvidíte například Teresu Palmer jako Číslo 6, Timothyho Olyphanta, Kevina Duranda nebo Diannu Argon. Scénář napsala trojice Alfred Gough, Miles Millar a Marti Noxon podle knižní novely Pittacus Lore od Jobieho Hughese a Jamese Freye. Premiéra filmu v českých kinech je pak 17. března 2011.

Plakát najdete jao vždy v celém článku.