TIP MUSIC & MOVIE: Tom Cruise a Cameron Diaz spolu, živí a výborní

15. listopadu 2010 v 18:15 | greg7475 |  Others
Akční komedie Zatím spolu, zatím živí se do českých kin dostala sice už v létě tohoto roku, ale i přes to Vám dnes po včerejší návštěvě kina přinášíme krátkou recenzi filmu.

On the count of 3. Ready? 1... - Sorry! I panicked! - What number would you like? - Three. Yeah, let's just stick with three. It's good. - Okay...
Zatím spolu, zatím živí
Od letní akční komedie Zatím spolu, zatím živí asi málokdo očekával převratně náročný děj nebo potřebu diváka namáhat své mozkové závity. Film si jen tak plyne od začátku do konce a podle nás splňuje přesně to, co má - bavit diváka. Podle očekávání tak divák vidí spousty přestřelek, výbuchů a automobilových honiček. I když se u filmu jistě najde několik chyb a nejasností, včetně závěru podle "šablony" a několika klišé, přesto nás dokázal udržet u plátna a ani na chvilku nenudil. To je podle nás jeho pravý smysl...

The pilots are dead! - Yeah, they've been shot. - By who? - By me. No, actually, I shot the first pilot then he accidentally shot the second pilot. It's just one of those things.

Herecké obsazení filmu je vybráno velmi dobře a filmu přidá minimálně 10%. Tom Cruise v roli "neporazitelného" agenta srdnatě bojuje a vypouští jednu hlášku za druhou, Cameron Diaz je roztomile křehká až naivní. Další role jsou trochu v jejich stínu, ale přesto je dobře doplňují.

Konečný verdikt: Do kina jsme šli na film se záměrem pobavit se, a to film splnil na 100%. Přesto se chybky najdou, takže hodnocení je nižší.

Naše hodnocení: greg7475 - 85%, toy79 - 80%

He's the guy! - I'm sorry. Who are you again? - He's the guy! - I'm the guy. - You're the guy? - I'm the guy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jilly | Web | 15. listopadu 2010 v 18:53 | Reagovat

Kino jsem nestihla, práve stahuju;) Jsem ráda, že se líbilo, snad se mi bude líbit taky:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama