Březen 2009

SUCKER PUNCH má novou hlavní hvězdu

31. března 2009 v 19:18 | gregory7475 |  Movie News

Před týdnem se hlavní role ve fantasy thrilleru "Sucker Punch" musela vzdát herečka Amanda Seyfried, ale režisér Zack Snyde už má náhradu.

Je jí další mladá herečka Emily Browning, kterou jste již mohli vidět ve filmu "Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod". Připojí se tak k řadě mladých hereček, které se také ce filmu objeví, například Abbie Cornish, Emma Stone, Evan Rachel Wood a Vanessa Hudgens.

Premiéra filmu je 8. října 2010.

RETRO 80: Bon Jovi - Living On A Prayer

31. března 2009 v 18:06 | toy79 |  Retro
BON JOVI - LIVING ON A PRAYER ( 1986 )


Americká skupina BON JOVI patří k tomu nejlepšímu, co může USA v hudbě nabídnout.
V roce 1986 vyšlo album Slippery When Wet, ze kterého pochází famózní singl Living On A Prayer.
Skupina ho zahrála už mnohokrát a vždy s obrovským úspěchem. V roce 2001, na benefičním koncertu America: A Tribute To Heroes, ho Bon Jovi zahráli s takovou procítěností, že sklidili obrovský úspěch.
V roce 2008 song obsadil 18. místo v žebříčku Rock Songs: TOP 100. Podle mě zaslouženě.

KOMAJOTA: Novinka se jmenuje Mesto v nás

31. března 2009 v 17:43 | toy79 |  Music News

Slovenská parta KOMAJOTA patří vedle DESMOD k největším tahounům slovenské hudby.

V Česku bodovala skupina se singly Ráno v novinách nebo Anjel. Ty pochází z alba Časopriestor.

Minulý rok vydala skupina svoje druhé album, tentokrát s názvem Bludisko. A právě z tohoto alba je hit Mesto v nás.

Podle mě je to hodně povedený a určitě to stojí za poslech.

KOMAJOTA - MESTO V NASRETRO 8O: Frankie Goes To Hollywood - The Power Of Love

31. března 2009 v 17:22 | toy79 |  Retro
FRANKIE GOES TO HOLLYWOOD - THE POWER OF LOVE ( 1984 )


Britská skupina Frankie Goes To Hollywood, která hrála ve složení Holly Johnson, Paul Rutherford, Peter Gill, Mark O'Toole a Brian Nash zažila největší úspěch v 80. letech. Její písně se objevily například českém filmu Bony a klid.
V roce 1984 se objevila píseň The Power Of Love, která byla z alba Welcome To The Pleasuredome.
The Power Of Love se okamžitě po vydání stala hitem a nutno dodat, že naprosto zasloženě. Podle mě je to nejlepší počin skupiny Frankie Goes To Hollywood a jedna z nejlepších písní celých 80. let.

WHITEOUT: Film, který zamrazí

31. března 2009 v 17:03 | toy79 |  Movie News
Na říjen tohoto roku se chystá premiéra akční thrilleru WHITEOUT. A v hlavní roli se objeví krásná KATE BECKINSALE.

Carrie Stetková ( Kate Beckinsale ) pracuje jako šerif na Antarktidě. Její dvouletá služba se chýlí ke konci. Ještě předtím, než se vrátí do civilizace, ale musí vyšetřit záhadnou vraždu. Vydává se po stopách tajemného vraha, ale moc času jí nezbývá, protože brzy zapadne slunce na celý půlrok a všechny odřízne od zbytku světa.

Režie se ujal Dominic Sena a v hlavních rolích se kromě Kate Beckinsale představí Gabriel Macht, Tom Skerritt, Shawn Doyle nebo Sean Tucker.

Premiéra v českých kinech je zatím určena na 15. 10. 2009, ale vše se může ještě mnohokrát změnit.

FREIDA PINTO: Odmítla hrát v Bondovi

31. března 2009 v 16:55 | toy79 |  Movie News

Indická herečka FREIDA PINTO, která se po úspěchu filmu Milionář z chatrče stala jednou z nejzářivějších hvězd Hollywoodu, odmítla roli v chystaném filmu o Jamesi Bondovi.

Podle jednoho zdroje, si Freida nechce rolí bondgirl pokazit image.

Podle tohoto zdroje byla Freida velmi potěšena nabídkou, kterou dostala, ale bohužel ji musela odmítnout, protože se role bondgirl neshoduje s image, kterou chce mít.

Navíc dala Freida přednost novému projektu Woodyho Allena. V jeho novém filmu se objeví po boku hvězd, jako Nicole Kidman, Josh Brolin, Naomi Watts, Anthony Hopkins a Antonio Banderas.

Na roli bondgirl tedy zatím zůstávají dvě kandidátky. Je zajímavostí, že jde o bývalou a současnou manželku Brada Pitta - Jennifer Aniston a Angelinu Jolie.

REESE WITHERSPOON: Rozhovor nejen o novém filmu

31. března 2009 v 16:39 | toy79 |  Movie News
Na serveru EMPIRE se objevil video rozhovor s populární herečkou REESE WITHERSPOON.

Otázky směřují nejen na její nový film Monsters vs. Aliens, ale i na zpěváckou kariéru jejího kolegy, herce Joaquina Phoenixe. Pro ty kdo to neví, Reese si s ním zahrála ve filmu Walk The Line.


DOBA LEDOVÁ 3: První oficiální trailer

30. března 2009 v 19:15 | gregory7475 |  Movie News
Po třech ukázkách, které byly sice skvělé, ale byly to pořád jen ukázky, se k fanouškům dostává první polnohodnotný trailer k jednomu z nejočekávanějších filmů tohoto roku - Době Ledové 3.

Tentokrát naše hrdiny Manfreda, Ellie, Sida, Diega, Scrata a další čeká nejedno dobrodužství s prehistorickými dinosaury a dva mamutí hrdinové se také dočkají nového přírustku do mamutí rodiny...

DOBA LEDOVÁ 3 - první oficiální trailer


SOUBOJ TITÁNŮ má další novou tvář

30. března 2009 v 19:09 | gregory7475 |  Movie News
Už za rok se fanoušci antických bájí dočkají remaku Souboje Titánů, filmu z roku 1981. A nyní byla zveřejněna další nová tvář, která se ve filmu objeví.
Bude jí mladá herečka Gemma Arterton ( "Nevíte, kdo to je? Podívejte se na její životopis." ) a ta ztvární roli Io, kněžky řecké bohyně Héry. Zamiluje se do ní i hlavní hrdina Perseus v podání dalšího hereckého talentu, herce Sama Worthingtona.

Tato postava ale v původní verzi "Souboje Titánů" nebyla, takže můžeme jen hádat, jaký bude její příspěvek k ději.

Atentát v Ambassadoru

30. března 2009 v 18:54 | toy79 |  Movie Trailers
ATENTÁT V AMBASSADORU / Bobby /

USA 2006

Režie: Emilio Estevez

Hrají: Anthony Hopkins, Lindsay Lohan, Demi Moore, Sharon Stone, Laurence Fishurne, Elijah Wood, Nick Cannon, Harry Belafonte, Shia LaBeouf, Dave Fraunces

"Je 4. června 1968. Senátor Robert F. Kennedy přijíždí do hotelu Ambassador v Los Angeles přednést projev v rámci své kandidatury na prezidenta Spojených států. Ve všech lidech vzbuzuje naději, vzrušení a dojem, že jeho zvolení bude příčinou velkých změn. Dne 6. června 1968 je Robert F. Kennedy zavražděn. Je to událost, která změní historii a životy mnoha lidí."


Jaký je Váš nejoblíbenější zahraniční seriálový herec?

29. března 2009 v 19:16 | gregory7475 |  Polls
Další anketa se bude zabývat televizními seriály, konkrétně zahraničními herci, kteří v nich hrají.

Líbí se Vám více hrdinové z detektivních, dobrodružných nebo komediálních seriálů. Pokud si vyberete z naší nabídky, tak můžete hlasovat v anketě u celého článku.

Jaká je Vaše nejoblíbenější zahraniční seriálová herečka?

29. března 2009 v 19:15 | toy79 |  Polls
Je čas na další anketu. Tentokrát je z prostředí seriálů a týká se NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZAHRANIČNÍ HEREČKY, která hraje v seriálech.
Předpokládá se, že budete hlasovat pro herečky ze svých oblíbených seriálů. Nebo prostě hlasujte pro herečku, která je Vám sympatická. Výběr je široký.

SHERLOCK HOLMES: První plakát

29. března 2009 v 19:08 | gregory7475 |  Movie News
Premiéru má film SHERLOCK HOLMEs sice až na začátku přištího roku, ale už teď nabízí první ochutnávku - oficiální plakát s Robertem Downeyem Jr. ve středu.
Dodejme jen, že přesné datum premiéry je 7. leden 2010.

Třetí série ROBINA HOODA se začala vysílat ve Velké Británii

29. března 2009 v 17:46 | gregory7475 |  Movie News
Ve Velké Británii se od minulého týdne začala vysílat již třetí série britského seriálu ROBIN HOOD. Kdy se na ni mohou těšit čeští diváci zatím není jasné, ale doufejme, že to bude brzy.
Včera, 28. března, byl odvysílán na BBC One první díl s názvem "Total Eclipse" ( Absolutní temnota ) a už 4. dubna se mohou britští diváci těšit na druhý díl, který se jmenuje "Cause And Effect" ( Příčina a důsledek ).
Kromě starých známých postav Robina Hooda, Muche, Malého Johna, Alana-A-Dalea, Šerifa z Nottinghamu a Guye z Gisbornu se mohou diváci těšit na dvě nové tváře, které se přidají k Robinově skupině.

První z nich je Tuck, bývalý vězeň putující jako žebrající mnich napříč Evropou. V Anglii s epak přidá k Robinovi a pomáhá mu pomstít se Šerifovi i Gisbornovi. Jeho zbraní je zbraň podobná palcátu a otrávené šipky. Tuto postavu si zahrál David Harewood.

Druhou novou tváří ja pak sličná blondýnka Kate, kterou si zahrála Joanne Frogatt. Žádné bližší informace o ní zatím nemáme, ale je pravděpodobné, že to bude ona, kdo nahradí Lady Marian.

Dalšími novými postavami budou Princ John ( zahrál si ho Toby Stephens ), Benjamin Palmer ( Elliot Levey ) a Isabella ( Lara Pulver ).
V celém článku Vám dále nabídneme exkluzivní upoutávku televize BBC na třetí řadu a nové promo fotky ke třetí sérii.

Nightwish - Amaranth / LYRICS & TRANSLATES /

28. března 2009 v 17:55 | gregory7475 |  Lyrics & Translates
Autoři: Nightwish

SHERLOCK HOLMES se blíží

28. března 2009 v 17:20 | toy79 |  Movie News
Jeden z nejočekávanějších filmových projektů tohoto roku - film režiséra Guye Ritchieho s názvem SHERLOCK HOLMES se kvapem blíží. Je tedy nutné si ho připomenout.

Sherlock Holmes spolu se svým věrným kolegou Dr. Watsonem budou řešit další zapeklitý případ, tentokrát bude hrozbou Lord Blackwood.

V hlavní roli Sherlocka se představí Robert Downey Jr., v roli Watsona se představí Jude Law, Lorda Blackwooda si zahraje Mark Strong a hlavní ženskou roli Irene Adler vytvoří Rachel McAdams.

Premiéra v českých kinech bude 26. 11. 2009.

Protože se ještě neobjevil trailer, nabízíme zatím krátké interview s hlavními představiteli.

PRINCE OF PERSIA: Plakát a fotka z natáčení

28. března 2009 v 17:11 | gregory7475 |  Movie News
V poslední době se ve filmovém světě hodně rozšířily adaptace počítačových her. Daší z nich je PRINCE OF PERSIA s podtitulem The Sands Of Time.

V hlavních rolích se představí Jake Gyllenhaal ( Princ Dastan ), Geema Arterton ( Tamina ), Ben Kingsley ( Nizam ) nebo třeba Alfred Molina ( Šejk Amar ).Režie se ujmul Mike Newell, který je podepsán například pod filmem Harry Potter a Ohnivý pohár.

Půjde určitě o zajímavou a akční podívanou plnou speciálních efektů a triků. Premiéra filmu je až 28. května 2010, ale film je již dotočen a prochází složitým postprodukčním procesem.

ANTHONY HOPKINS ve filmu KING LEAR

28. března 2009 v 16:58 | toy79 |  Movie News

Americký herec ANTHONY HOPKINS se stane dalším představitelem filmového Krále Leara.

Stane se tak ve filmu King Lear, který režíruje Joshua Michael Stern.

A Hopkins není zdaleka jediná hvězda chystaného filmu. Jeho tři dcery si zahrají Naomi Watts, Keira Knightley a Gwyneth Paltrow.

Příběh vypráví o králi, který neměl syna, nýbrž tři dcery - Goneril ( Naomi Watts ), Regan ( Gwyneth Paltrow ) a Cordelii ( Keira Knightley ) - mezi které musel před svou smrtí rozdělit království. Ačkoliv měl Cordelii nejradši, podlehl lichotkám od Goneril a Regan a rozdělil království mezi ně, přičemž Cordelii, která otce nejvíce milovala, vyhostil. Vše mu dojde, až když je úplně na dně.

Král Lear je odborníky považován za nejlepší dílo Wiliama Shakespeara, a díky hvězdnému obsazení se snad dočká zaslouženého úspěchu i filmová podoba.

Lady Gaga - Poker Face / LYRICS & TRANSLATES /

27. března 2009 v 19:21 | gregory7475 |  Lyrics & Translates
Autoři: Lady Gaga, RedOne

Appaloosa

27. března 2009 v 17:38 | toy79 |  Movie Trailers
APPALOOSA / Appaloosa /

USA 2008

Režie: Ed Harris

Hrají: Ed Harris, Viggo Mortensen, Renee Zellweger, Jeremy Irons, Timothy Spall, Ariadna Gil

"V práci šerifa Virgila Colea ( Ed Harris ) a jeho zástupce Everetta Hitche ( Viggo Mortensen ) platí jediné: střílet rychle, střílet přesně a okamžitě znovu nabíjet. Bez emocí, protože emoce vás mohou zabít. Oba mají jediný cíl. Postavit před soud Randalla Bragga ( Jeremy Irons ). Ale vše se zkomplikuje, když do města přijede krásná vdova ( Renee Zellweger ). Jedno je jisté. V městečku Appaloosa poteče krev..."