Listopad 2008

Jaká je Vaše nejoblíbenější česká herečka?

30. listopadu 2008 v 20:02 | gregory7475 |  Polls
Tento článek je k anketě české herečky.

Líbí se Vám spíše seriálové herečky nebo ty, co výhradně věnují stříbrnému plátnu? Oceňujete vzhled herečky nebo jen její herecké umění?

Hlasovat můžete v anketě u celého článku.

Jaký je Váš nejoblíbenější český herec?

30. listopadu 2008 v 20:00 | gregory7475 |  Polls
Další anketa je na téma čeští herci.

Líbí se Vám více charizmatičtí herci, kteří se dokážou do role absolutně vcítit nebo oceníte spíše herce, se kterými se pořádně pobavíte?

Hlasovat můžete v anketě u celého článku.

Slovenský SLÁVIK už má své vítěze

30. listopadu 2008 v 18:52 | toy79 |  Music News

V sobotu 29. listopadu se udělovaly na Slovensku populární hudební ceny - Slávik 2008. A kdo vyhrál?

V kategorii zpěvák roku 2008 dominoval Peter Cmorik, na druhém místě se umístil zpěvák skupiny Desmod Kuli, na třetím Meky Žbirka.

V kategorii zpěvačka roku 2008 vyhrála Zuzana Smatanová, následována Katkou Knechtovou a Zdenkou Prednou.

V kategorii skupina roku 2008 zvítězila nitranská skupina Desmod, za nimi se umístily skupiny Elán a No Name.

Jako Skokan roku byla oceněna skupina Metropolis, Objevem roku se stal Adam Ďurica a Rádioslávika získala skupina IMT Smile s písní Mám krásný sen.

Za Hit roku 2008 byla po SMS hlasování vyhlášena píseň Lavíny od Desmod.

Večer moderovala Dara Rolinc společně s hercem Filipem Tůmou.

Mladé herečky 7/11 - SCARLETT JOHANSSON

30. listopadu 2008 v 18:10 | toy79 |  Movie Profiles
SCARLETT JOHANSSON

Datum narození: 22. 11. 1984

Místo narození: New York, New York, USA

Znamení: Štír

Oficiální stránky:
Bournovo ultimátům

29. listopadu 2008 v 19:13 | gregory7475 |  Movie Trailers
BOURNOVO UMLTIMÁTUM / The Bourne Ultimatum /

USA / Německo 2007

Režie: Paul Greengrass

Hrají: Matt Damon, Julia Stiles, Paddy Considine, Edgar Ramirez, Joan Allen, David Strathairn, Scott Adkins, Scott Glenn, Brian Cox, Chris Cooper, Franka Potente

" Elitní tajný agent Jason Bourne (Matt Damon) stojí na prahu řešení vlastní životní hádanky a chystá se vyhlásit Bourneovo ultimátum. Náročnou cestu za poznáním sebe sama mu prakticky od začátku komplikovala řada nájemných zabijáků, kteří na něm pracovali z pověření jeho bývalých zaměstnavatelů. Ti totiž usilují o pravý opak toho, po čem touží Bourne. Tedy aby si na všechno vzpomněl. Tím jak se víc a víc blíží k odhalení pravdy, zesilují se i jejich nervozita a aktivity jimi najatých vrahů.Jason před nimi prchá přes Moskvu, Paříž, Londýn a marocký přístav Tanger až do New Yorku, kde se pokusí definitivně dohnat vlastní minulost, aby se mohl začít dívat do budoucnosti. Nebude to mít lehké, protože kromě ostrostřelců z podsvětí ho tu snad kromě armády pronásledují všechny ozbrojené americké složky..."


Bournův mýtus

29. listopadu 2008 v 19:07 | gregory7475 |  Movie Trailers
BOURNŮV MÝTUS / The Bourne Supremacy /

USA / Německo 2004

Režie: Paul Greengrass

Hrají: Matt Damon, Franka Potente, Joan Allen, Brian Cox, Julia Stiles, Karl Urban, Karel Roden, Marton Csokas, Gabriel Mann, Michelle Monaghan

"Bourne ( Matt Damon )a Marie ( Franka Potente ) dál žijí v anonymitě. Bournea ženou noční můry a vzpomínky. Vláčí Marii z města do města. Snaží se být vždy aspoň krok před hrozbou, kterou tuší v každém pohledu i v každém telefonním "omylu", před nebezpečím, které očekává v každé vteřině. Ale ohrožení jej do světa, z něhož chtěl uniknout, neustále vrací. Když se v poklidné vsi, která je jejich dočasným domovem, objeví tajný agent, Bourne s Marií místo kvapně opouštějí. Začne nová globální hra na kočku a myš a Jason Bourne se musí vrátit ke své minulosti, i když tajná operace Treadstone', která vytvářela profesionální zabijáky, už skončila. Před lety Bourneovi řekli, že nesmí s nikým navázat kontakt. Minulost se ale přihlásila sama..."


Agent bez minulosti

29. listopadu 2008 v 18:48 | gregory7475 |  Movie Trailers
AGENT BEZ MINULOSTI / The Bourne Identity /

USA / ČR / Německo 2002

Režie: Doug Liman

Hrají: Marr Damon, Franka Potente, Chris Cooper, Clive Owen, Brian Cox, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Gabriel Mann, Josh Hamilton, Julia Stiles

"Jedné bouřlivé noci vyloví italská rybářská loď z moře muže ( Matt Damon ), spíš mrtvého než živého. V zádech má kulky a pod kůží štítek s číslem bankovního konta ve švýcarské bance. Víc nic. Když se mu konečně vrátí vědomí, nic svým zachráncům o sobě nedokáže povědět. Trpí naprostou ztrátou paměti. Postupně zjišťuje, že ovládá bojová umění, domluví se v několika jazycích a že si poradí s každou zbraní. To signalizuje velice nebezpečnou minulost. Ale kdo a proč ho chtěl zabít, si vybavit nedokáže. V curyšské depozitní schránce, kam se vydá, jakmile loď přistane, nalezne hned několik cestovních dokladů, závratně vysokou hotovost, automatickou pistoli a jméno Jason Bourne s pařížskou adresou. I když o sobě stále nic neví, pochopí záhy, že lidé, kteří ho znají, usilují o jeho život. A tak Marii ( Franka Potente ), první dívce, kterou potká, nabídne 10.000 dolarů za cestu do Paříže. Teprve tady, s pomocí Marie, jejíž život převrátil vzhůru nohama, začíná skládat první kamínky do mozaiky své minulosti..."


RETRO 9O: Savage Garden - Affirmation

29. listopadu 2008 v 18:38 | toy79 |  Retro
SAVAGE GARDEN - AFFIRMATION ( 1999 )


Australské popové duo Savage Garden, složené z Darrena Hayese a Daniela Jonese, mělo velký úspěch v devadesátých letech, a to se svými hity Truly Madly Deeply, To The Moon And Back a Affirmation.
Právě hit Affirmation si můžete pustit a poslechnout.
Klip je natočen na živém koncertu v Sydney, při závěrečném ceremoniálu olympijských her v roce 2000.

ARASH ft. HELENA - Pure Love / NEW CLIPS /

29. listopadu 2008 v 17:52 | gregory7475 |  New Clips

Švédsko-íránský zpěvák s uměleckým jménem ARASH vydává jako singl další pecku ze svého nového alba Donya. Singl se jmenuje Pure Love, hostuje v něm zpěvačka Helena, video se natáčelo v Maďarsku a režie se ujal Michel Miglis.

SALMA HAYEK je zpět

29. listopadu 2008 v 17:35 | toy79 |  Movie News
Jedna z nejkrásnějších hereček současného Hollywoodu, Salma Hayek, si opět po dvou letech zahraje jednu z hlavních rolí. Pro početné zástupy jejích fanoušků a obdivovatelů je to rozhodně velmi potěšující zpráva.

Salma se v uplynulých dvou letech věnovala své dceři Valentině Palomě, která se narodila 21. září 2007. Mateřská i pracovní dovolená končí a tak Salmu brzy uvidímev novém filmu. Jedná se o film Strašidelný cirkus.

Film vznikl podle knihy anglického spisovatele Darrena Shana. Do režisérského křesla usedne Paul Weitz.

Kromě Salmy se ve filmu objeví i Ken Watanabe, Michael Cerveris nebo Chris Massoglia. Strašidelný cirkus se u nás objeví v dubnu příštího roku.

MICHAEL MANN a jeho nový trhák

29. listopadu 2008 v 17:11 | toy79 |  Movie News

Film režiséra Michaela Manna je adept na nejlepší akční film všech dob. Jde o film Public Enemies.

Děj by se měl točit kolem legendárního amerického kriminálníka Johna Dillingera, kterého hraje Johnny Depp a jeho tří souputníků, kteří ve třicátých letech minulého století vykrádali jednu banku za druhou. Stranu zákona bude zastupovat agent FBI Mervin Purvis, kterého si střihne Christian Bale, jenž se snaží celý gang ze všech sil dopadnout.

John Dillinger byl bankovní lupič, který působil ve 30. letech minulého století v USA, tedy v období hospodářské krize. Jedni ho považovali za nebezpečného zločince, jiní o něm přemýšleli jako novodobém Robinu Hoodovi. Byl několikrát zatčen, ale pokaždé se mu podařilo uniknout. Jeho zločiny poutaly pozornost obyčejných lidí, tisku, ale i několika vysoce postavených osobností, mezi nimi i Johna Edgara Hoovera, ředitele FBI. Jeho dopadením byl pověřen speciální agent FBI Mervina Purvise. Mezi lety 1931 - 1935 došlo díky stíhání Johna Dillingera k modernizaci a zdokonalení postupů FBI.

Michael Mann už má s podobnou látkou zkušenosti, jeho hit Nelítostný souboj platí za jeden z nejlepších akčních filmů minulé dekády.

Film Public Enemies by se měl do kin dostat během roku 2009.

ELLIOT MINOT vystoupí v Praze

29. listopadu 2008 v 17:11 | gregory7475 |  Music News
Mladá britská rocková skupina ELLIOT MINOR vystoupí už tuto neděli 30. listopadu v Praze.

Pro skupinu, která si zatím cestu k českým fanouškům hledá, to bude první vystoupení v České republice. Na koncertu vás čeká svěží rocková hudba, takže pokud je to váš styl a nemáte to dor Prahy daleko, můžete vyrazit...

Koncert začíná v 19.30 h v Lucerna Music Baru - vstupenky stojí 369 Kč v předprodeji a 450 Kč na místě.

KANYE WEST & VARIOUS ARTIST - Coldest Winter / NEW CLIPS /

29. listopadu 2008 v 17:01 | gregory7475 |  New Clips

Americký rapper a producent KANYE WEST se spolji s několika umělci a natočil písničku Coldest Winter. Najdete ji na novém album 808s & Heartbreak a nyní se můžete podívat na videoklip.

Oscar 1966

29. listopadu 2008 v 16:46 | gregory7475 |  Movie Awards
OSCAR 1966

Film: Za zvuků hudby

Režie: Robert Wise ( Za zvuků hudby )

Herec v hlavní roli: Lee Marvin ( Dívka ze Západu )

Herečka v hlavní roli: Julie Christie ( Drahoušek )

Herec ve vedlejší roli: Martin Balsam ( A Thousand Clowns )

Herečka ve vedlejší roli: Shelley Winters ( A Patch Of Blue )

Oscar 1965

29. listopadu 2008 v 16:44 | gregory7475 |  Movie Awards
OSCAR 1965

Film: My Fair Lady

Režie: George Cukor ( My Fair Lady )

Herec v hlavní roli: Rex Harrison ( My Fair Lady )

Herečka v hlavní roli: Julie Andrews ( Mary Poppins )

Herec ve vedlejší roli: Peter Ustinov ( Topkapi )

Herečka ve vedlejší roli: Lila Kedrova ( Řek Zorba )

Oscar 1964

29. listopadu 2008 v 16:42 | gregory7475 |  Movie Awards
OSCAR 1964

Film: Tom Jones

Režie: Tony Richardson ( Tom Jones )

Herec v hlavní roli: Sidney Poitier ( Polní lilie )

Herečka v hlavní roli: Patricia Neal ( Hud )

Herec ve vedlejší roli: Melvyn Douglas ( Hud )

Herečka ve vedlejší roli: Margaret Rutherford ( Vlivní lidé )

CLOONEY si zahraje v další komedii

28. listopadu 2008 v 19:10 | gregory7475 |  Movie News

Americký herec GEORGE CLOONEY se objeví v další komedii. Po boku herečky Very Farmigové se objeví ve filmu Up In The Air.

V poslední době má totiž s komediemi velké skutečnosti - jen tento rok jsou to Tvrdé palice a Po přečtení splete, která má premiéru až příští rok. v minulosti se také objevil v komediální trilogii Dannyho parťáci.

Po jeho boku se objeví zatím méně známá herečka Vera Farmigová, jejímž nejznámějším filmem je zatím Skrytá identita, ve kterém se objevila po boku Leonarda DiCapria a Matta Damona. Režie a scénáře filmu se ujme Jason Reitman, který v poslední době natočil film Juno.

Clooney se ve filmu objeví v roli obchodníka posedlého myšlenkou zaznamenání své miliónté odlétané míle, navzdory faktu, že se jeho život úplně rozpadá, protože je prakticky pořád mimo domov. Farmigová hraje jeho lásku, ženu, do které se zamiluje poté, co se neustále potkávají na různých letištích a v různých hotelech.

Natáčení filmu začne na začátku února v St. Louis, Miami a Las Vegas.

Anastacia - I Can Feel You / LYRICS & TRANSLATES /

28. listopadu 2008 v 18:28 | gregory7475 |  Lyrics & Translates
Autoři: Ne-Yo, Chuck Harmony

ANASTACIA - Absolutely Positively / NEW CLIPS /

28. listopadu 2008 v 17:21 | gregory7475 |  New Clips

Zpěvačka ANASTACIA vydala před nedávnem nové album Heavy Rotation. Z něho nám nabízí už druhý singl, tentokrát s názvem Absolutely Positively. Videoklip měl premiéru 26. listopadu.

SLASH hledá spolupracovníky

28. listopadu 2008 v 17:16 | gregory7475 |  Music News

Slavný americký kytarista SLASH pracuje na své sólové desce, kterou se rozhodl nahrát se svými přátely.

Na nové desce by se měli objevit třeba rockový veterán Ozzy Osbourne nebo americká zpěvačka Fergie. Prozradila to manželka zpěváka a kytaristy Perla Hudson: "Bude se jednat o desku Slashe a jeho přátel. Objeví se na ní všichni, od Ozzyho Osbournea až po Fergie."