Filmové krásky se chystají na nové filmy

28. září 2008 v 18:23 | toy79 |  Movie News
Když mluvím o kráskách, mám na mysli Keiru Knightley, Scarlett Johansson a Megan Fox. Všechny tyto herečky se připravují na natáčení svých nových filmů.

Keira se nemůže odlepit od dobových dramatů. V jejím novém filmu The Beautiful And The Dammed se s ní podíváme do 20. let minulého století. Ztvární totiž spisovatelku Zeldu Sayre, milenku a pozdější manželku slavného literáta F. Scotta Fitzgeralda. Tyto dvě osobnosti prožili velice bouřlivý vztah, prošpikovaný vášní, ale i nevěrami a žárlivostí. Oba to pak využili ve svých knížkách, avšak Zelda nikdy nedosáhla takový úspěch jako Francis, a nenaplněné umělecké ambice ji přivedly až na psychiatrii. Fitzgerald zatím představitele nemá, ale do dubna, kdy by mělo odstartovat natáčení, se snad někdo objeví.

Scarlett si zahraje v akčním filmu Brilliant. Ztvární profesionální zlodějku drahokamů. V tomto filmu by se měl dále objevit Michael Caine, kterému Temný rytíř restartoval kariéru. O hlavní mužskou roli se však zajímá i Matthew McConaughey.

Megan momentálně natáčí Transformers 2, ale současně už sní o akčním trháku, ve kterém by nebyla jen esteticky příjemným doplňkem. Hrdinkou komiksu Fathom, jehož adaptaci Megan prosazuje u studia Fox Atomic, je zdánlivě obyčejná dívka jménem Aspen, která zjistí, že se ve vodě cítí... jako ryba ve vodě. Ve skutečnosti je potomkem rasy, zvaných Modří. Takže děj filmu je předem jasný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama